Norras tööl olles pakuti mulle võimalust teha video Norra suurimast kiirpaatide võistlusest. Mulle anti filmimisel vabad käed ja istumise alla helikopter ehk sain teha sellise ülevaatliku, samas lühikese ja konkreetse üritust kokkuvõtva video.

Kuna eelmise aasta video osutus ülipopulaarseks, siis oli ootuspärane, et sain järgmine aasta sama tööpakkumise. 
Sel korral lubati suisa kahte helikopterit ja ka teist videooperaatorit aga nädal enne võistluse algust selgus, et ei saa ühtegi helikopterit ning pidin kiirpaate hoopis merel loksuvast paadis filmima. Aga ma ei lasknud end sellest korraldaja poolsest apsakast segada, valisin lihtsalt kiirema rütmiga muusikapala ja sain taaskord veidi teistmoodi video 🙂

2018 varakevadest olin tagasi Eestis ja suvel kutsuti mind kahe väga toreda inimese pulmavideot filmima.

Fotopisik elab jätkuvalt minus edasi aga süda ihkab järjest rohkem hoopis videotööd teha ning seega ostsin omale korralikuma videotehnika ja ootan põnevusega uusi ning huvitavaid tööpakkumisi nii siin Eestis, kui miks ka mitte mujal maailmas. Seda, kas ma saan enese kohta öelda: “Talent tuli koju”, seda ma hetkel veel ei tea, küll aga tean seda, et teen videotööd kirega – seega on ainult aja küsimus, millal muutun selles valdkonnas väga heaks.